V současné době nabízíme volnou pracovní pozici:

SENIOR ASISTENT/KA AUDITORA pro USC/PO

Auditorská společnost AUDIT TEAM, s.r.o. se sídlem v Olomouci působící především v Olomouckém kraji hledá do svého týmu senior asistenta/ku auditora pro vybrané účetní jednotky s činností zaměřenou na přezkoumání hospodaření obcí/měst a kontroly hospodaření příspěvkových organizací:

Nabízíme:

  • rozvoj vašich zkušeností a znalostí, odborný růst,
  • účast na odborných školeních, celofiremních i mimopracovních akcích,
  • práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu,
  • odpovídající ohodnocení a benefity: peněžitý příspěvek na stravování, na penzijní připojištění a na dovolenou,
  • služební vozidlo, notebook, telefon,
  • možný nástup ihned.

Náplň práce:

  • poskytování auditních a poradenských služeb klientům, kterými jsou především územní samosprávné celky (města, obce) a příspěvkové organizace, …,
  • po zapracování samostatné vedení portfolia zakázek včetně spolupráce s přiděleným asistentem a dohled nad jeho činností,
  • prohlubování zkušeností a práce na složitějších a samostatnějších úkolech,
  • práce u klienta i v kanceláři.

Hledáme uchazeče, který:

  • je absolventem VŠ ekonomického směru, případně SŠ s delší praxí
  • chce pracovat na plný úvazek, je časově flexibilní,
  • má zájem o oblast auditu,
  • má zkušenosti s účetnictvím, rozpočtem vybraných účetních jednotek nebo s přezkumem hospodaření
  • má dobrou uživatelskou znalost Word a Excel,
  • je aktivní řidič,
  • je samostatný, pečlivý a pracovitý,
  • se nebojí komunikovat,
  • má osobní zodpovědnost,
  • má chuť pracovat na své kariéře.

Kontakt:

Ing. Marek Prachař

Auditor/Jednatel

AUDIT TEAM, s.r.o.

IČ: 294 53 411

Jeremenkova 1211/40b, 779 00  Olomouc - Hodolany

mobil 702 056 498

www.auditteam.cz